

Керамічна плитка Плитка (29.75x29.75) Vanguard Plus Natural - Vanguard з колекції Vanguard Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29.75x29.75) Vanguard Plus Natural - Vanguard найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка (29.75x29.75) Vanguard Plus Natural - Vanguard з колекції Vanguard Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29.75x29.75) Венгаард Плас Нетєрел Венгаард з колекції Венгаард Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка (29.75x29.75) Вангуард Плус Натурал Вангуард з колекції Вангуард Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 25.89 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Vanguard Aparici |
| Найменування 2 | Vanguard Plus Natural |
| Колекція | Vanguard |
| У палеті м.кв. | 44,85 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,15 |
| Товщина | 9.9 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.15 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (29.75x29.75) Vanguard Plus Natural - Vanguard з колекції Vanguard Aparici