

Керамічна плитка Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Lavastone Antracite Soft - Lavastone з колекції Lavastone Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Lavastone Antracite Soft - Lavastone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Lavastone Antracite Soft - Lavastone з колекції Lavastone Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Левестан Ентресіт Софт Левестан з колекції Левестан Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Лавастоне Антракіте Софт Лавастоне з колекції Лавастоне Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.6 × 59.2 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Lavastone Revigres |
| Найменування 2 | 31252125T1 Lavastone Antracite Soft |
| Колекція | Lavastone |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 31252125T1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (29.6x59.2) 31252125T1 Lavastone Antracite Soft - Lavastone з колекції Lavastone Revigres