Плитка (20x90) 2529NT20F Natural Cream 29Nt2N - Natural з колекції Natural Margres
Margres

Керамічна плитка Плитка (20x90) 2529NT20F Natural Cream 29Nt2N - Natural з колекції Natural Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x90) 2529NT20F Natural Cream 29Nt2N - Natural найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 7536. |
Плитка (20x90) 2529NT20F Natural Cream29Nt2N - Natural з колекції Natural Margres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x90) 2529NT20F Нетєрел Cream29Nt2N Нетєрел з колекції Нетєрел Маргрс", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x90) 2529NT20F Натурал Cream29Nt2N Натурал з колекції Натурал Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 90 см |
| Вага | 24.09 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Natural Margres |
| Найменування 2 | 2529NT20F NaturalCream29Nt2N |
| Колекція | Natural |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 2529NT20F |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x90) 2529NT20F Natural Cream 29Nt2N - Natural з колекції Natural Margres