Плитка (20x20) Sirya Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка (20x20) Sirya Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Sirya Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (20x20) Sirya Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Сєрьєй Бранзо Фано Наро Оффісінєй Дел Арті з колекції Оффісінєй Дел Арті Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Сірюа Бронзо Фондо Неро Оффікіна Делле Арті з колекції Оффікіна Делле Арті Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Officina Delle Arti Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | SiryaBronzoFondoNero |
| Колекція | Officina Delle Arti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SiryaBronzoFondoNero |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(9,54,76) HEX: #c26959 RGB: 194, 105, 89 | RAL Design: 040 60 40 Terra Orange (Помаранчева Терра)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(8,73,65) HEX: #a63d2d RGB: 166, 61, 45 | RAL Design: 040 40 50 Henna Red (Червона Хна)RAL Classic: 3016 Коралово-червонийPantone: 1807 1807 | |
| hsv(0,60,29) HEX: #4a1e1e RGB: 74, 30, 30 | RAL Design: 020 20 20 Dark Red Brown (Темний Червоно-Коричневий)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(15,67,71) HEX: #b55a3c RGB: 181, 90, 60 | RAL Design: 040 50 50 English Red (Англійська Червона)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(10,75,47) HEX: #782d1e RGB: 120, 45, 30 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 181 181 | |
| hsv(13,75,71) HEX: #b54b2d RGB: 181, 75, 45 | RAL Design: 040 50 60 Fox Red (Червона Лиса)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(0,71,41) HEX: #691e1e RGB: 105, 30, 30 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 188 188 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x20) Sirya Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio