Плитка (20x20) Nadia Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка (20x20) Nadia Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) Nadia Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6004 Синьо-зелений Pantone 7477. |
Плитка (20x20) Nadia Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Недія Бранзо Фано Наро Оффісінєй Дел Арті з колекції Оффісінєй Дел Арті Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Надіа Бронзо Фондо Неро Оффікіна Делле Арті з колекції Оффікіна Делле Арті Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Officina Delle Arti Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | NadiaBronzoFondoNero |
| Колекція | Officina Delle Arti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NadiaBronzoFondoNero |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(180,50,12) HEX: #0f1f1f RGB: 15, 31, 31 | RAL Design: 200 20 10 Dark Pine Green (Темно-Зелена Сосна)RAL Classic: 6004 Синьо-зеленийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(9,78,53) HEX: #872e1e RGB: 135, 46, 30 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 181 181 | |
| hsv(9,70,59) HEX: #963d2d RGB: 150, 61, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 3013 Томатно-червонийPantone: 492 492 | |
| hsv(9,64,65) HEX: #a64c3c RGB: 166, 76, 60 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7524 7524 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (20x20) Nadia Bronzo Fondo Nero - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio