

Керамічна плитка Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Selvatico Retl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Selvatico Retl - Millelegni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Selvatico Retl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Селветіко Ретл Мілелегні з колекції Мілелегні Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Селватісо Ретл Міллелегні з колекції Міллелегні Емілсераміса". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілсераміса і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 120 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Millelegni Emilceramica |
| Найменування 2 | 533M6R 003NoceSelvaticoRetl |
| Колекція | Millelegni |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 533M6R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (15x120) 533M6R 003Noce Selvatico Retl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica