
Керамічна плитка Плитка (12.5x12.5) cml-024 Madelaine Bianco - Madelaine з колекції Madelaine Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (12.5x12.5) cml-024 Madelaine Bianco - Madelaine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. |
Плитка (12.5x12.5) cml-024 Madelaine Bianco - Madelaine з колекції Madelaine Self може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (12.5x12.5) кмл 024 Мейделейн Біанко Мейделейн з колекції Мейделейн Селф", на неправильно прочитаном як "Плитка (12.5x12.5) смл 024 Маделаіне Біанко Маделаіне з колекції Маделаіне Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 8.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Madelaine Self |
| Найменування 2 | cml-024 MadelaineBianco |
| Колекція | Madelaine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (32 шт.) |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | cml-024 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (12.5x12.5) cml-024 Madelaine Bianco - Madelaine з колекції Madelaine Self