

Керамічна плитка Плитка (12.5x12.5) cml-022 Madelaine Wenge - Madelaine з колекції Madelaine Self виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (12.5x12.5) cml-022 Madelaine Wenge - Madelaine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка (12.5x12.5) cml-022 Madelaine Wenge - Madelaine з колекції Madelaine Self може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (12.5x12.5) кмл 022 Мейделейн Вендж Мейделейн з колекції Мейделейн Селф", на неправильно прочитаном як "Плитка (12.5x12.5) смл 022 Маделаіне Венге Маделаіне з колекції Маделаіне Селф". Виробник цієї плитки Self може бути помилково написаний як Self, Селф, Селф і навіть як Іуда, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 8.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Self |
| Серія | Madelaine Self |
| Найменування 2 | cml-022 MadelaineWenge |
| Колекція | Madelaine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (32 шт.) |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | cml-022 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,22,53) HEX: #876969 RGB: 135, 105, 105 | RAL Design: 030 50 10 Earth Red (Земельно-Червоний)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (12.5x12.5) cml-022 Madelaine Wenge - Madelaine з колекції Madelaine Self