

Керамічна плитка Плитка (10x30) 754975 Adamas Arantia - Adamas з колекції Adamas Iris виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x30) 754975 Adamas Arantia - Adamas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2010 Сигнальний помаранчевий Pantone 7510. |
Плитка (10x30) 754975 Adamas Arantia - Adamas з колекції Adamas Iris може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x30) 754975 Едемес Арентія Едемес з колекції Едемес Еріс", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x30) 754975 Адамас Арантіа Адамас з колекції Адамас Іріс". Виробник цієї плитки Iris може бути помилково написаний як Iris, Еріс, Іріс і навіть як Шкші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 12.88 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Iris |
| Серія | Adamas Iris |
| Найменування 2 | 754975 AdamasArantia |
| Колекція | Adamas |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (30 шт.) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 754975 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | охра світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(27,79,82) HEX: #d1762c RGB: 209, 118, 44 | RAL Design: 060 60 60 Bitter Orange (Гіркий Апельсин)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(27,85,76) HEX: #c2671d RGB: 194, 103, 29 | RAL Design: 050 50 60 Titian Red (Червоний Тіціан)RAL Classic: 2001 Червоно-жовтогарячийPantone: 723 723 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (10x30) 754975 Adamas Arantia - Adamas з колекції Adamas Iris