

Керамічна плитка Плитка (10x30) 754911 Army Canvas Green - Camp з колекції Camp Iris виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x30) 754911 Army Canvas Green - Camp найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5477. |
Плитка (10x30) 754911 Army Canvas Green - Camp з колекції Camp Iris може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x30) 754911 Армі Кенвес Грін Кемп з колекції Кемп Еріс", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x30) 754911 Армі Канвас Греен Камп з колекції Камп Іріс". Виробник цієї плитки Iris може бути помилково написаний як Iris, Еріс, Іріс і навіть як Шкші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 11.83 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Iris |
| Серія | Camp Iris |
| Найменування 2 | 754911 ArmyCanvasGreen |
| Колекція | Camp |
| Ефект | Цегла |
| У палеті м.кв. | 80,58 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,02 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1.02 м.кв. (34 шт.) |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 754911 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(120,17,35) HEX: #4a594a RGB: 74, 89, 74 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,20,29) HEX: #3b4a3b RGB: 59, 74, 59 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5477 5477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x30) 754911 Army Canvas Green - Camp з колекції Camp Iris