

Керамічна плитка Плитка (10x10) A4900 Alface - Urban Atelier з колекції Urban Atelier Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) A4900 Alface - Urban Atelier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1016 Жовта сірка Pantone 7495. |
Плитка (10x10) A4900 Alface - Urban Atelier з колекції Urban Atelier Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) A4900 Олфейс Ербен Етелір з колекції Ербен Етелір Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) A4900 Алфаке Урбан Ателіер з колекції Урбан Ателіер Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Urban Atelier Aleluia |
| Найменування 2 | A4900 Alface |
| Колекція | Urban Atelier |
| У палеті м.кв. | 69,75 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,25 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.25 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A4900 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(67,75,71) HEX: #a5b52d RGB: 165, 181, 45 | RAL Design: 110 70 60 Lime Green (Зелена Ліметта)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 7495 7495 | |
| hsv(67,69,76) HEX: #b2c23c RGB: 178, 194, 60 | RAL Design: 110 70 60 Lime Green (Зелена Ліметта)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 374 374 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (10x10) A4900 Alface - Urban Atelier з колекції Urban Atelier Aleluia