

Керамічна плитка Плитка (10x100) 61055 Savanna Brandy Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x100) 61055 Savanna Brandy Rett - Savanna найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8017 Шоколадно-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка (10x100) 61055 Savanna Brandy Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x100) 61055 Севеннєй Брені Ретт Севеннєй з колекції Севеннєй Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x100) 61055 Саванна Бранді Ретт Саванна з колекції Саванна Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 100 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Savanna Cerdomus |
| Найменування 2 | 61055 SavannaBrandyRett |
| Колекція | Savanna |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 61055 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x100) 61055 Savanna Brandy Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus