

Керамічна плитка Плитка (10x100) 60956 Savanna Cream Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x100) 60956 Savanna Cream Rett - Savanna найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка (10x100) 60956 Savanna Cream Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x100) 60956 Севеннєй Креейм Ретт Севеннєй з колекції Севеннєй Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x100) 60956 Саванна Среам Ретт Саванна з колекції Саванна Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 100 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Savanna Cerdomus |
| Найменування 2 | 60956 SavannaCreamRett |
| Колекція | Savanna |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 60956 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x100) 60956 Savanna Cream Rett - Savanna з колекції Savanna Cerdomus