

Керамічна плитка Плитка (10x100) 57116 Vert Rett Fondi Nat.rettificat - Barrique з колекції Barrique Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x100) 57116 Vert Rett Fondi Nat.rettificat - Barrique найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Плитка (10x100) 57116 Vert Rett Fondi Nat.rettificat - Barrique з колекції Barrique Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x100) 57116 Варт Ретт Фані Нет.реттіфікет Баррік з колекції Баррік Сардомас", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x100) 57116 Верт Ретт Фонді Нат.реттіфікат Баррікьуе з колекції Баррікьуе Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 100 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Barrique Cerdomus |
| Найменування 2 | 57116 VertRettFondiNat.rettificat |
| Колекція | Barrique |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 57116 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (10x100) 57116 Vert Rett Fondi Nat.rettificat - Barrique з колекції Barrique Cerdomus