

Керамічна плитка Плитка (100x250) MASAI Piedra 100 x 250 - Masai з колекції Masai Inalco виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (100x250) MASAI Piedra 100 x 250 - Masai найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 250см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (100x250) MASAI Piedra 100 x 250 - Masai з колекції Masai Inalco може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (100x250) Мезей Па'єдрєй 100 з 250 Мезей з колекції Мезей Інолко", на неправильно прочитаном як "Плитка (100x250) Масаі Піедра 100 кс 250 Масаі з колекції Масаі Іналко". Виробник цієї плитки Inalco може бути помилково написаний як Inalco, Inalc, Інолко, Іналко і навіть як Штфдсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 250 см |
| Вага | 810 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Inalco |
| Серія | Masai Inalco |
| Найменування 2 | MASAI Piedra 100 x 250 |
| Колекція | Masai |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 50 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 50 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (100x250) MASAI Piedra 100 x 250 - Masai з колекції Masai Inalco