

Керамічна плитка Плінтус (20x20) ZOE9 Zoccolo Epoque D. Cobalt Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (20x20) ZOE9 Zoccolo Epoque D. Cobalt Cr. - Epoque найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5002 Ультрамариново-синій Pantone 2756. |
Плінтус (20x20) ZOE9 Zoccolo Epoque D. Cobalt Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (20x20) ZOE9 Зокколо Іпок Д. Коболт Кр. Іпок з колекції Іпок Грезія", на неправильно прочитаном як "Плінтус (20x20) ZOE9 Зосколо Епокьуе Д. Кобалт Ср. Епокьуе з колекції Епокьуе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 0.83 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Epoque Grazia |
| Найменування 2 | ZOE9 ZoccoloEpoqueD.CobaltCr. |
| Колекція | Epoque |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ZOE9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| hsv(240,67,35) HEX: #1d1d59 RGB: 29, 29, 89 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2756 2756 | |
| hsv(230,75,47) HEX: #1e2d78 RGB: 30, 45, 120 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(218,89,53) HEX: #0f3b87 RGB: 15, 59, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 661 661 | |
| hsv(240,75,24) HEX: #0f0f3d RGB: 15, 15, 61 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2765 2765 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус (20x20) ZOE9 Zoccolo Epoque D. Cobalt Cr. - Epoque з колекції Epoque Grazia