

Керамічна плитка Плінтус (20x20) ZOE5 Zoccolo Epoque Bianco Cr - Epoque з колекції Epoque Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус (20x20) ZOE5 Zoccolo Epoque Bianco Cr - Epoque найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плінтус (20x20) ZOE5 Zoccolo Epoque Bianco Cr - Epoque з колекції Epoque Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус (20x20) ZOE5 Зокколо Іпок Біанко Кр Іпок з колекції Іпок Грезія", на неправильно прочитаном як "Плінтус (20x20) ZOE5 Зосколо Епокьуе Біанко Ср Епокьуе з колекції Епокьуе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 0.83 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Epoque Grazia |
| Найменування 2 | ZOE5 ZoccoloEpoqueBiancoCr |
| Колекція | Epoque |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ZOE5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плінтус (20x20) ZOE5 Zoccolo Epoque Bianco Cr - Epoque з колекції Epoque Grazia