Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0538 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0538 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0538 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 228.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 7516. |
Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0538 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x228.9) В.0538 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x228.9) Ве.0538 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаісо піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаісо піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 228.9 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Ve.0538 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,75 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 0.75 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Ve.0538 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(23,73,65) HEX: #a65b2d RGB: 166, 91, 45 | RAL Design: 060 50 50 Date Fruit Brown (Коричневий Фінік)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(24,91,65) HEX: #a64b0f RGB: 166, 75, 15 | RAL Design: 060 50 60 Elm Brown Red (Коричнево-Червоний В'яз)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 470 470 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0538 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu