Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0529 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0529 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0529 10X10x4 - Vetrina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 228.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0529 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x228.9) В.0529 10X10x4 Ветрінєй з колекції Ветрінєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x228.9) Ве.0529 10X10x4 Ветріна з колекції Ветріна Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 228.9 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Vetrina Mosaico piu |
| Найменування 2 | Ve.0529 10X10x4 |
| Колекція | Vetrina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,75 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 0.75 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Ve.0529 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (32.7x228.9) Ve.0529 10X10x4 - Vetrina з колекції Vetrina Mosaico piu