Мозаїка (31x46.7) 2000091 Nieve Verde Claro 25351 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка (31x46.7) 2000091 Nieve Verde Claro 25351 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31x46.7) 2000091 Nieve Verde Claro 25351 - Nieve найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 46.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6025 Папоротево-зелений Pantone 371. |
Мозаїка (31x46.7) 2000091 Nieve VerdeClaro 25351 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31x46.7) 2000091 На'єв Вард Кларо 25351 На'єв з колекції На'єв Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31x46.7) 2000091 Ніеве Верде Кларо 25351 Ніеве з колекції Ніеве Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 46.7 см |
| Вага | 18.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Nieve Onix Mosaico |
| Найменування 2 | 2000091 Nieve VerdeClaro 25351 |
| Колекція | Nieve |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,03 |
| Товщина | 4.9 m |
| Пакувальна норма | 2.03 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2000091 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(75,67,35) HEX: #4a591d RGB: 74, 89, 29 | RAL Design: 120 40 30 Basil Green (Зелений Базилік)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 371 371 | |
| hsv(72,71,41) HEX: #5a691e RGB: 90, 105, 30 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 371 371 | |
| hsv(75,80,29) HEX: #3b4a0f RGB: 59, 74, 15 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 378 378 | |
| hsv(75,50,47) HEX: #69783c RGB: 105, 120, 60 | RAL Design: 120 50 30 Quartz Green (Зелений Кварц)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 575 575 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 | |
| hsv(75,36,65) HEX: #97a66a RGB: 151, 166, 106 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 7494 7494 | |
| hsv(75,40,59) HEX: #87965a RGB: 135, 150, 90 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(60,21,82) HEX: #d1d1a5 RGB: 209, 209, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 559 559 | |
| hsv(75,33,71) HEX: #a6b579 RGB: 166, 181, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 7494 7494 | |
| hsv(60,20,88) HEX: #e0e0b4 RGB: 224, 224, 180 | RAL Design: 110 90 20 Lily Scent Green (Зелений Аромат Лілії)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 621 621 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (31x46.7) 2000091 Nieve Verde Claro 25351 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico