Мозаїка (31x46.7) 2000087 Nieve Rosa 25553 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico
Onix Mosaico

Керамічна плитка Мозаїка (31x46.7) 2000087 Nieve Rosa 25553 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (31x46.7) 2000087 Nieve Rosa 25553 - Nieve найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 46.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 7497. |
Мозаїка (31x46.7) 2000087 Nieve Rosa 25553 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (31x46.7) 2000087 На'єв Розєй 25553 На'єв з колекції На'єв Онікс Мозейко", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (31x46.7) 2000087 Ніеве Роса 25553 Ніеве з колекції Ніеве Онікс Мосаіко". Виробник цієї плитки Onix Mosaico може бути помилково написаний як Onixmosaico, Onix Mosaic, Онікс Мозейко, Онікс Мосаіко і навіть як Щтшч Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 46.7 см |
| Вага | 18.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Onix Mosaico |
| Серія | Nieve Onix Mosaico |
| Найменування 2 | 2000087 Nieve Rosa 25553 |
| Колекція | Nieve |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,03 |
| Товщина | 4.9 m |
| Пакувальна норма | 2.03 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2000087 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,50,47) HEX: #78693c RGB: 120, 105, 60 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(45,44,53) HEX: #87784c RGB: 135, 120, 76 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(60,33,53) HEX: #87875b RGB: 135, 135, 91 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,20,59) HEX: #969678 RGB: 150, 150, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,18,65) HEX: #a6a688 RGB: 166, 166, 136 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (31x46.7) 2000087 Nieve Rosa 25553 - Nieve з колекції Nieve Onix Mosaico