

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Senesi Mosaico - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Senesi Mosaico - Maestri Ceramisti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка (30x30) Senesi Mosaico - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Сенежі Мозейко Міестрі Саремісті з колекції Міестрі Саремісті Іко Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Сенесі Мосаіко Маестрі Керамісті з колекції Маестрі Керамісті Еко Кераміка". Виробник цієї плитки Eco Ceramica може бути помилково написаний як Ecoceramica, Eco Ceramic, Іко Саремікєй, Еко Кераміка і навіть як Усщ Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 13.13 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Eco Ceramica |
| Серія | Maestri Ceramisti Eco Ceramica |
| Найменування 2 | SenesiMosaico |
| Колекція | Maestri Ceramisti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SenesiMosaico |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) Senesi Mosaico - Maestri Ceramisti з колекції Maestri Ceramisti Eco Ceramica