

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) DUET001 SET 04 DIV 04 chip 1.2*1.2 - Duetto з колекції Duetto Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) DUET001 SET 04 DIV 04 chip 1.2*1.2 - Duetto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (30x30) DUET001 SET 04 DIV 04 chip 1.2*1.2 - Duetto з колекції Duetto Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) DUET001 Сет 04 Дів 04 чіп 1.2*1.2 Детто з колекції Детто Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) DUET001 Сет 04 Дів 04 чіп 1.2*1.2 Дуетто з колекції Дуетто Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Duetto Appiani |
| Найменування 2 | DUET001 SET 04 DIV 04 chip 1.2*1.2 |
| Колекція | Duetto |
| У палеті м.кв. | 57,24 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | DUET001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) DUET001 SET 04 DIV 04 chip 1.2*1.2 - Duetto з колекції Duetto Appiani