

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Malla Downtown Marengo - Downtown з колекції Downtown Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Malla Downtown Marengo - Downtown найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Malla Downtown Marengo - Downtown з колекції Downtown Roca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Мелєй Доуунтоуун Маренго Доуунтоуун з колекції Доуунтоуун Рокєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Малла Довнтовн Маренго Довнтовн з колекції Довнтовн Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Downtown Roca |
| Найменування 2 | FJT7T30031 MallaDowntownMarengo |
| Колекція | Downtown |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.6 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | FJT7T30031 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) FJT7T30031 Malla Downtown Marengo - Downtown з колекції Downtown Roca