

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Malla Downtown Gris - Downtown з колекції Downtown Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Malla Downtown Gris - Downtown найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Malla Downtown Gris - Downtown з колекції Downtown Roca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Мелєй Доуунтоуун Гріс Доуунтоуун з колекції Доуунтоуун Рокєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Малла Довнтовн Гріс Довнтовн з колекції Довнтовн Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Downtown Roca |
| Найменування 2 | FJT7T30021 MallaDowntownGris |
| Колекція | Downtown |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.6 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | FJT7T30021 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) FJT7T30021 Malla Downtown Gris - Downtown з колекції Downtown Roca