

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus 36Xisto Marfim - Xisto з колекції Xisto Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus 36Xisto Marfim - Xisto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus36Xisto Marfim - Xisto з колекції Xisto Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus36Xisto Марфім Зісто з колекції Зісто Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus36Xisto Марфім Ксісто з колекції Ксісто Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 1.71 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Xisto Revigres |
| Найменування 2 | 3471124851 Stratus36XistoMarfim |
| Колекція | Xisto |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3471124851 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Мозаїка (30x30) 3471124851 Stratus 36Xisto Marfim - Xisto з колекції Xisto Revigres