

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus 36Xisto Preto - Xisto з колекції Xisto Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus 36Xisto Preto - Xisto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus36Xisto Preto - Xisto з колекції Xisto Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus36Xisto Прето Зісто з колекції Зісто Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus36Xisto Прето Ксісто з колекції Ксісто Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 1.71 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Xisto Revigres |
| Найменування 2 | 3471124701 Stratus36XistoPreto |
| Колекція | Xisto |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3471124701 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x30) 3471124701 Stratus 36Xisto Preto - Xisto з колекції Xisto Revigres