

Керамічна плитка Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Southgold intreccio RT - Travel з колекції Travel Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Southgold intreccio RT - Travel найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Southgold intreccio RT - Travel з колекції Travel Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Соазгоулд інтрексє Рт Трейвел з колекції Трейвел Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Соутхголд інтрескіо Рт Травел з колекції Травел Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Travel Supergres |
| Найменування 2 | SO2I Southgold intreccio RT |
| Колекція | Travel |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SO2I |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (29.7x29.7) SO2I Southgold intreccio RT - Travel з колекції Travel Supergres