Мозаїка (29.7x29.7) OT M391 Muretto 2.5*5Occhio Di Tigre - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo
Q-Bo

Керамічна плитка Мозаїка (29.7x29.7) OT M391 Muretto 2.5*5Occhio Di Tigre - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.7x29.7) OT M391 Muretto 2.5*5Occhio Di Tigre - Crystal Therapy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.7см і довжина плитки дорівнює 29.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Мозаїка (29.7x29.7) OT M391 Muretto 2.5*5Occhio Di Tigre - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.7x29.7) От M391 Мєретто 2.5*5Occhio Ді Тігр Крйстел Зарепі з колекції Крйстел Зарепі К Бо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.7x29.7) От M391 Муретто 2.5*5Occhio Ді Тігре Срюстал Тхерапі з колекції Срюстал Тхерапі Кь Бо". Виробник цієї плитки Q-Bo може бути помилково написаний як Q-Bo, Q-B, К-бо, Кь-бо і навіть як Й-Ищ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.7 × 29.7 см |
| Вага | 1.98 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Q-Bo |
| Серія | Crystal Therapy Q-Bo |
| Найменування 2 | OT M391 Muretto2.5*5OcchioDiTigre |
| Колекція | Crystal Therapy |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (29.7x29.7) OT M391 Muretto 2.5*5Occhio Di Tigre - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo