

Керамічна плитка Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 - Opus Romano з колекції Opus Romano Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 - Opus Romano найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.3см і довжина плитки дорівнює 29.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 5783. |
Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 - Opus Romano з колекції Opus Romano Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 Опус Ромейно з колекції Опус Ромейно Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 Опус Романо з колекції Опус Романо Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.3 × 29.3 см |
| Вага | 9.68 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Opus Romano Bisazza |
| Найменування 2 | 12.103 12*12 |
| Колекція | Opus Romano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,29 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.29 м.кв. (15 шт.) |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 12.103 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(48,42,71) HEX: #b5a669 RGB: 181, 166, 105 | RAL Design: 095 70 30 Chicory Green (Зелений Салатний Цикорій)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5783 5783 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (29.3x29.3) 12.103 12*12 - Opus Romano з колекції Opus Romano Bisazza