

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Azzurrocielo 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Azzurrocielo 1x1surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7035 Світло-сірий Pantone 629. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Azzurrocielo 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Еззєрроса'єло 1гз1шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Аззуррокіело 1кс1сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100680 Azzurrocielo1x1surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100680 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(150,13,94) HEX: #d1f0e0 RGB: 209, 240, 224 | RAL Design: 170 90 10 Turquoise White (Бірюзово-Білий)RAL Classic: 7035 Світло-сірийPantone: 629 629 | |
| hsv(180,29,82) HEX: #94d1d1 RGB: 148, 209, 209 | RAL Design: 200 80 20 Summer Soft Blue (Блакитне Літо)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 297 297 | |
| hsv(180,27,88) HEX: #a4e0e0 RGB: 164, 224, 224 | RAL Design: 210 85 20 Pale Blue (Блідо-Синій)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2905 2905 | |
| hsv(150,13,88) HEX: #c3e0d2 RGB: 195, 224, 210 | RAL Design: 170 90 10 Turquoise White (Бірюзово-Білий)RAL Classic: 7035 Світло-сірийPantone: 629 629 | |
| hsv(210,50,24) HEX: #1f2e3d RGB: 31, 46, 61 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5011 Стально-синійPantone: 2767 2767 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 | |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,25,71) HEX: #88b5b5 RGB: 136, 181, 181 | RAL Design: 200 70 15 Cold Front Green (Зелений Холодний Фронт)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(210,40,29) HEX: #2c3b4a RGB: 44, 59, 74 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100680 Azzurrocielo 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento