

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Rosacipria 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Rosacipria 1x1surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Rosacipria 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Розесіпрія 1гз1шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Росакіпріа 1кс1сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100355 Rosacipria1x1surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100355 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100355 Rosacipria 1x1surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento