

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Rosapeonia 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Rosapeonia 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4003 Вересково-фіолетовий Pantone 245. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Rosapeonia 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Розейпіонія 2.2гз2.2шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Росапеоніа 2.2кс2.2сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100597 Rosapeonia2.2x2.2surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100597 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(317,44,94) HEX: #f086d2 RGB: 240, 134, 210 | RAL Design: 340 60 40 Bishop Red (Єпископський Червоний)RAL Classic: 4003 Вересково-фіолетовийPantone: 245 245 | |
| hsv(312,31,94) HEX: #f0a5e1 RGB: 240, 165, 225 | RAL Design: 340 70 35 Firm Pink (Яскраво-рожевий)RAL Classic: 4003 Вересково-фіолетовийPantone: 2572 2572 | |
| hsv(317,47,88) HEX: #e077c3 RGB: 224, 119, 195 | RAL Design: 350 60 45 Persian Pink (Перський Рожевий)RAL Classic: 4003 Вересково-фіолетовийPantone: 252 252 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(323,53,88) HEX: #e069b3 RGB: 224, 105, 179 | RAL Design: 350 60 45 Persian Pink (Перський Рожевий)RAL Classic: 4003 Вересково-фіолетовийPantone: 252 252 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100597 Rosapeonia 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento