

Керамічна плитка Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Rossorubino 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Rossorubino 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28.6см і довжина плитки дорівнює 28.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5005. |
Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Rossorubino 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Росорабіно 2.2гз2.2шует(фоглє) М'южівєй з колекції М'южівєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Россорубіно 2.2кс2.2сурете(фогліо) Мусіва з колекції Мусіва Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28.6 × 28.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Musiva Settecento |
| Найменування 2 | 100514 Rossorubino2.2x2.2surete(Foglio) |
| Колекція | Musiva |
| У палеті м.кв. | 16,17 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,49 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 100514 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(12,38,76) HEX: #c28778 RGB: 194, 135, 120 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 | |
| hsv(10,46,76) HEX: #c27869 RGB: 194, 120, 105 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 | |
| hsv(10,50,71) HEX: #b56a5b RGB: 181, 106, 91 | RAL Design: 030 50 40 Vermilion Red (Червоний Кіновар)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(12,36,82) HEX: #d19586 RGB: 209, 149, 134 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 694 694 | |
| hsv(15,29,82) HEX: #d1a494 RGB: 209, 164, 148 | RAL Design: 040 70 20 Soft Sienna (М'яка Сієна)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(9,58,71) HEX: #b55c4c RGB: 181, 92, 76 | RAL Design: 040 50 40 Ant Red (Червоний Мураха)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7523 7523 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (28.6x28.6) 100514 Rossorubino 2.2x2.2surete(Foglio) - Musiva з колекції Musiva Settecento