

Керамічна плитка Мозаїка Momenti Mosaico Tabacco - 40x40 MAHQ Momenti з колекції Momenti Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Momenti Mosaico Tabacco - 40x40 MAHQ Momenti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6013 Тростниково-зелений Pantone 8321. |
Мозаїка Momenti Mosaico Tabacco - 40x40 MAHQ Momenti з колекції Momenti Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Маменті Мозейко Тебекко 40x40 Мехк Маменті з колекції Маменті Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Моменті Мосаісо Табассо 40x40 Махкь Моменті з колекції Моменті Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2.5x2.5 см |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Momenti Marazzi |
| Колекція | Momenti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MAHQ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| hsv(60,29,41) HEX: #69694a RGB: 105, 105, 74 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Momenti Mosaico Tabacco - 40x40 MAHQ Momenti з колекції Momenti Marazzi