

Керамічна плитка Мозаїка Momenti Mosaico Salvia - 40x40 MAHP Momenti з колекції Momenti Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Momenti Mosaico Salvia - 40x40 MAHP Momenti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Мозаїка Momenti Mosaico Salvia - 40x40 MAHP Momenti з колекції Momenti Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Маменті Мозейко Солвія 40x40 Мехп Маменті з колекції Маменті Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Моменті Мосаісо Салвіа 40x40 Махп Моменті з колекції Моменті Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2.5x2.5 см |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Momenti Marazzi |
| Колекція | Momenti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | MAHP |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Momenti Mosaico Salvia - 40x40 MAHP Momenti з колекції Momenti Marazzi