

Керамічна плитка Плитка Cann Honey Black - 60x120 J92793 Canne з колекції Cann? Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cann Honey Black - 60x120 J92793 Canne найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 728. |
Плитка Cann Honey Black - 60x120 J92793 Canne з колекції Cann? Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кенн Ханей Блек 60x120 J92793 Кенн з колекції Кенн? Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка Санн Хонеі Бласк 60x120 J92793 Санне з колекції Санн? Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 27.82 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Cann? Rondine |
| Колекція | Canne |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 46.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | J92793 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Cann Honey Black - 60x120 J92793 Canne з колекції Cann? Rondine