

Керамічна плитка Мозаїка Papillon Onice Shine - 23x32 G3PM02MO Premiere з колекції Premiere Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Papillon Onice Shine - 23x32 G3PM02MO Premiere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка Papillon Onice Shine - 23x32 G3PM02MO Premiere з колекції Premiere Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Пепілон Оніс Шін 23x32 G3PM02MO Премір з колекції Премір Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Папіллон Онісе Шіне 23x32 G3PM02MO Преміере з колекції Преміере Дел Сонса". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Сонса і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23 × 32 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Premiere Del Conca |
| Колекція | Premiere |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | G3PM02MO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Мозаїка Papillon Onice Shine - 23x32 G3PM02MO Premiere з колекції Premiere Del Conca