Декор (6x6) 045L340 Ang. Fasc. Marmo Bia.-Noce-Scabo - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios



Керамічна плитка Декор (6x6) 045L340 Ang. Fasc. Marmo Bia.-Noce-Scabo - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (6x6) 045L340 Ang. Fasc. Marmo Bia.-Noce-Scabo - Pietre Del Sole найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Декор (6x6) 045L340 Ang. Fasc. Marmo Bia.-Noce-Scabo - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios може бути прочитано англійською мовою як "Декор (6x6) 045L340 Енг. Феск. Мармо Бія. Нос Скейбо Па'єтр Дел Сол з колекції Па'єтр Дел Сол Ілєс", на неправильно прочитаном як "Декор (6x6) 045L340 Анг. Фасс. Мармо Біа. Ноке Скабо Піетре Дел Соле з колекції Піетре Дел Соле Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 6 см |
| Вага | 0.27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | Pietre Del Sole Elios |
| Найменування 2 | 045L340 Ang.Fasc.MarmoBia.-Noce-Scabo |
| Колекція | Pietre Del Sole |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 045L340 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Декор (6x6) 045L340 Ang. Fasc. Marmo Bia.-Noce-Scabo - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios