Декор (59.5x59.5) AG A45 Decoro Fiori Agata Grigia - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo
Q-Bo

Керамічна плитка Декор (59.5x59.5) AG A45 Decoro Fiori Agata Grigia - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (59.5x59.5) AG A45 Decoro Fiori Agata Grigia - Crystal Therapy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Декор (59.5x59.5) AG A45 Decoro Fiori Agata Grigia - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo може бути прочитано англійською мовою як "Декор (59.5x59.5) Ег A45 Декоро Фєрі Егетєй Грігія Крйстел Зарепі з колекції Крйстел Зарепі К Бо", на неправильно прочитаном як "Декор (59.5x59.5) Аг A45 Декоро Фіорі Агата Грігіа Срюстал Тхерапі з колекції Срюстал Тхерапі Кь Бо". Виробник цієї плитки Q-Bo може бути помилково написаний як Q-Bo, Q-B, К-бо, Кь-бо і навіть як Й-Ищ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.5 × 59.5 см |
| Вага | 23.17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Q-Bo |
| Серія | Crystal Therapy Q-Bo |
| Найменування 2 | AG A45 DecoroFioriAgataGrigia |
| Колекція | Crystal Therapy |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 3 шт. |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (59.5x59.5) AG A45 Decoro Fiori Agata Grigia - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo