Плитка (59.5x59.5) AG499 Agata Grigia Multicolor - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo
Q-Bo

Керамічна плитка Плитка (59.5x59.5) AG499 Agata Grigia Multicolor - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (59.5x59.5) AG499 Agata Grigia Multicolor - Crystal Therapy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка (59.5x59.5) AG499 Agata Grigia Multicolor - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (59.5x59.5) AG499 Егетєй Грігія М'юлтіколор Крйстел Зарепі з колекції Крйстел Зарепі К Бо", на неправильно прочитаном як "Плитка (59.5x59.5) AG499 Агата Грігіа Мултіколор Срюстал Тхерапі з колекції Срюстал Тхерапі Кь Бо". Виробник цієї плитки Q-Bo може бути помилково написаний як Q-Bo, Q-B, К-бо, Кь-бо і навіть як Й-Ищ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.5 × 59.5 см |
| Вага | 23.17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Q-Bo |
| Серія | Crystal Therapy Q-Bo |
| Найменування 2 | AG499 AgataGrigiaMulticolor |
| Колекція | Crystal Therapy |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,06 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1.06 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | AG499 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (59.5x59.5) AG499 Agata Grigia Multicolor - Crystal Therapy з колекції Crystal Therapy Q-Bo