Декор (4x20) 1045188 List. Quadra Grafitet1 - Parentesi Quadra з колекції Parentesi Quadra Cerasarda



Керамічна плитка Декор (4x20) 1045188 List. Quadra Grafitet1 - Parentesi Quadra з колекції Parentesi Quadra Cerasarda виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (4x20) 1045188 List. Quadra Grafitet1 - Parentesi Quadra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор (4x20) 1045188 List. Quadra Grafitet1 - Parentesi Quadra з колекції Parentesi Quadra Cerasarda може бути прочитано англійською мовою як "Декор (4x20) 1045188 Ліст. Кведрєй Grafitet1 Парентежі Кведрєй з колекції Парентежі Кведрєй Сарезардєй", на неправильно прочитаном як "Декор (4x20) 1045188 Ліст. Кьуадра Grafitet1 Парентесі Кьуадра з колекції Парентесі Кьуадра Керасарда". Виробник цієї плитки Cerasarda може бути помилково написаний як Cerasarda, Cerasard, Сарезардєй, Керасарда і навіть як Сукфіфквф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 20 см |
| Вага | 1.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerasarda |
| Серія | Parentesi Quadra Cerasarda |
| Найменування 2 | 1045188 List.QuadraGrafitet1 |
| Колекція | Parentesi Quadra |
| Ефект | 3D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт. |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1045188 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (4x20) 1045188 List. Quadra Grafitet1 - Parentesi Quadra з колекції Parentesi Quadra Cerasarda