Декор (30x60) J86878 Pietredi Fiume Antracite Muretto - Pietre di Fiume з колекції Pietre di Fiume Rondine



Керамічна плитка Декор (30x60) J86878 Pietredi Fiume Antracite Muretto - Pietre di Fiume з колекції Pietre di Fiume Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x60) J86878 Pietredi Fiume Antracite Muretto - Pietre di Fiume найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор (30x60) J86878 Pietredi Fiume Antracite Muretto - Pietre di Fiume з колекції Pietre di Fiume Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x60) J86878 Па'єтреді Фіам Ентресіт Мєретто Па'єтр ді Фіам з колекції Па'єтр ді Фіам Ранін", на неправильно прочитаном як "Декор (30x60) J86878 Піетреді Фіуме Антракіте Муретто Піетре ді Фіуме з колекції Піетре ді Фіуме Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Pietre di Fiume Rondine |
| Найменування 2 | J86878 PietrediFiumeAntraciteMuretto |
| Колекція | Pietre di Fiume |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | J86878 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (30x60) J86878 Pietredi Fiume Antracite Muretto - Pietre di Fiume з колекції Pietre di Fiume Rondine