

Керамічна плитка Декор (20x60) 664.0113.002 Vanilla Pleasant - Aroma з колекції Aroma Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x60) 664.0113.002 Vanilla Pleasant - Aroma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Декор (20x60) 664.0113.002 Vanilla Pleasant - Aroma з колекції Aroma Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x60) 664.0113.002 Венілєй Плєсент Аромєй з колекції Аромєй Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Декор (20x60) 664.0113.002 Ванілла Плеасант Арома з колекції Арома Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 9.28 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Aroma Love Tiles |
| Найменування 2 | 664.0113.002 Vanilla Pleasant |
| Колекція | Aroma |
| Ефект | Тканина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 664.0113.002 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Декор (20x60) 664.0113.002 Vanilla Pleasant - Aroma з колекції Aroma Love Tiles