Декор (20x20) Gea Turchese Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (20x20) Gea Turchese Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) Gea Turchese Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор (20x20) Gea Turchese Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) Джеей Тєрчез Медітаррейнеей Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) Геа Турчесе Медітерранеа Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | GeaTurchese Mediterranea |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GeaTurchese |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(216,56,53) HEX: #3b5a87 RGB: 59, 90, 135 | RAL Design: 270 40 25 Functional Blue (Функціональний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(220,27,65) HEX: #7988a6 RGB: 121, 136, 166 | RAL Design: 270 60 15 Lilac Blue (Синій Бузок)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7453 7453 | |
| hsv(220,25,71) HEX: #8897b5 RGB: 136, 151, 181 | RAL Design: 280 60 20 Misty Violet (Фіолетовий Туман)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(216,50,59) HEX: #4b6996 RGB: 75, 105, 150 | RAL Design: 280 40 30 Evening Blue (Вечірній Синій)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (20x20) Gea Turchese Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio