Декор (20x20) Capodimonte Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (20x20) Capodimonte Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) Capodimonte Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (20x20) Capodimonte Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) Кейподімант Медітаррейнеей Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) Каподімонте Медітерранеа Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | Capodimonte Mediterranea |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Capodimonte |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(51,82,100) HEX: #ffe02e RGB: 255, 224, 46 | RAL Design: 080 80 70 Pear Yellow (Жовта Груша)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 113 113 | |
| hsv(20,94,94) HEX: #f0590e RGB: 240, 89, 14 | RAL Design: 050 60 80 Gerbera Red (Червона Гербера)RAL Classic: 2004 ПомаранчевийPantone: 166 166 | |
| hsv(180,100,6) HEX: #000f0f RGB: 0, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(55,81,94) HEX: #f0e02e RGB: 240, 224, 46 | RAL Design: 090 80 70 Fashion Yellow (Модний Жовтий)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 380 380 | |
| hsv(51,88,94) HEX: #f0d01d RGB: 240, 208, 29 | RAL Design: 090 80 80 Poster Yellow (Плакатний Жовтий)RAL Classic: 1023 Транспортно-жовтийPantone: 611 611 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (20x20) Capodimonte Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio