

Керамічна плитка Бордюр (5x60) 3321A35091 Coral Xisto Preto Rectificado - Xisto з колекції Xisto Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (5x60) 3321A35091 Coral Xisto Preto Rectificado - Xisto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Бордюр (5x60) 3321A35091 Coral Xisto Preto Rectificado - Xisto з колекції Xisto Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (5x60) 3321A35091 Корел Зісто Прето Ректіфікейдо Зісто з колекції Зісто Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Бордюр (5x60) 3321A35091 Корал Ксісто Прето Рестіфікадо Ксісто з колекції Ксісто Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 60 см |
| Вага | 0.57 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Xisto Revigres |
| Найменування 2 | 3321A35091 CoralXistoPretoRectificado |
| Колекція | Xisto |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3321A35091 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,60,29) HEX: #4a1e1e RGB: 74, 30, 30 | RAL Design: 020 20 20 Dark Red Brown (Темний Червоно-Коричневий)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр (5x60) 3321A35091 Coral Xisto Preto Rectificado - Xisto з колекції Xisto Revigres