Бордюр (4x20) Sardegna Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino
Il Cavallino

Керамічна плитка Бордюр (4x20) Sardegna Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (4x20) Sardegna Torellone Smeraldo - Sardegna 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6005 Зелений мох Pantone 3308. |
Бордюр (4x20) Sardegna Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (4x20) Сардегнєй Торелан Смаролдо Сардегнєй 20 з колекції Сардегнєй 20 Іл Кеваліно", на неправильно прочитаном як "Бордюр (4x20) Сардегна Тореллоне Смералдо Сардегна 20 з колекції Сардегна 20 Іл Савалліно". Виробник цієї плитки Il Cavallino може бути помилково написаний як Ilcavallino, Il Cavallin, Іл Кеваліно, Іл Савалліно і навіть як Шд Сфмфддштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 20 см |
| Вага | 0.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Il Cavallino |
| Серія | Sardegna 20 Il Cavallino |
| Найменування 2 | Sardegna Torellone Smeraldo |
| Колекція | Sardegna 20 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(165,80,29) HEX: #0f4a3b RGB: 15, 74, 59 | RAL Design: 190 30 20 Stockade Green (Зелений Дощатий Паркан)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 3308 3308 | |
| hsv(168,83,35) HEX: #0f594a RGB: 15, 89, 74 | RAL Design: 190 30 20 Stockade Green (Зелений Дощатий Паркан)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 330 330 | |
| hsv(180,100,12) HEX: #001f1f RGB: 0, 31, 31 | RAL Design: 200 20 20 Shrub Green (Зелений Кущ)RAL Classic: 6026 Опаловий зеленийPantone: 5463 5463 | |
| hsv(180,100,18) HEX: #002e2e RGB: 0, 46, 46 | RAL Design: 200 20 20 Shrub Green (Зелений Кущ)RAL Classic: 6026 Опаловий зеленийPantone: 5463 5463 | |
| hsv(180,89,53) HEX: #0f8787 RGB: 15, 135, 135 | RAL Design: 190 50 30 Egyptian Green (Єгипетський Зелений)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 321 321 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(180,80,59) HEX: #1e9696 RGB: 30, 150, 150 | RAL Design: 190 60 35 Ceramic Blue Turquoise (Бірюзово-Блакитна Кераміка)RAL Classic: 5018 Бірюзово-синійPantone: 320 320 | |
| hsv(180,100,6) HEX: #000f0f RGB: 0, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(192,36,82) HEX: #86c2d1 RGB: 134, 194, 209 | RAL Design: 230 70 20 Tennis Blue (Тенісний Синій)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(180,55,65) HEX: #4ba6a6 RGB: 75, 166, 166 | RAL Design: 200 60 25 Coolbox Ice Turquoise (Холодна Бірюза)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Бордюр (4x20) Sardegna Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino