Бордюр (4x20) More IListelli Lisci - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio



Керамічна плитка Бордюр (4x20) More IListelli Lisci - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (4x20) More IListelli Lisci - Cotto Salernitano найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Бордюр (4x20) More IListelli Lisci - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (4x20) Мор Ілістелі Ліссі Котто Соларнітейно з колекції Котто Соларнітейно Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Бордюр (4x20) Море Ілістеллі Ліскі Котто Салернітано з колекції Котто Салернітано Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 20 см |
| Вага | 0.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Cotto Salernitano Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | More IListelliLisci |
| Колекція | Cotto Salernitano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 13 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | More |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(173,89,53) HEX: #0f8779 RGB: 15, 135, 121 | RAL Design: 190 50 30 Egyptian Green (Єгипетський Зелений)RAL Classic: 6032 Сигнальний зеленийPantone: 3282 3282 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(173,80,59) HEX: #1e9688 RGB: 30, 150, 136 | RAL Design: 190 60 35 Ceramic Blue Turquoise (Бірюзово-Блакитна Кераміка)RAL Classic: 5018 Бірюзово-синійPantone: 320 320 | |
| hsv(170,86,41) HEX: #0f695a RGB: 15, 105, 90 | RAL Design: 190 40 25 Butterfly Green (Зелений Метелик)RAL Classic: 6016 Бірюзово-зеленийPantone: 568 568 | |
| hsv(168,83,35) HEX: #0f594a RGB: 15, 89, 74 | RAL Design: 190 30 20 Stockade Green (Зелений Дощатий Паркан)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 330 330 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр (4x20) More IListelli Lisci - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio