

Керамічна плитка Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Trenza PBC/CAzul Oscuro - Modernista з колекції Adex різне виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Trenza PBC/CAzul Oscuro - Modernista найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7040 Сіре вікно Pantone 2708. |
Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Trenza PBC/CAzul Oscuro - Modernista з колекції Adex різне може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Трензєй Пбк/кезул Оскєро Модарністєй з колекції Едекс різне", на неправильно прочитаном як "Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Тренза Пбс/казул Оскуро Модерніста з колекції Адекс різне". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 15 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Найменування 2 | ADMO5183 Trenza PBC/CAzul Oscuro |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 240 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 240 шт. |
| Штук в упаковці | 240 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO5183 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(240,6,94) HEX: #e1e1f0 RGB: 225, 225, 240 | RAL Design: 290 90 05 Violet White (Фіолетово-Білий)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2708 2708 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,36,65) HEX: #6a88a6 RGB: 106, 136, 166 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,33,71) HEX: #7997b5 RGB: 121, 151, 181 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(220,23,76) HEX: #95a4c2 RGB: 149, 164, 194 | RAL Design: 270 70 15 Satin Soft Blue (Блакитний Сатин)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(216,50,59) HEX: #4b6996 RGB: 75, 105, 150 | RAL Design: 280 40 30 Evening Blue (Вечірній Синій)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(216,56,53) HEX: #3b5a87 RGB: 59, 90, 135 | RAL Design: 270 40 25 Functional Blue (Функціональний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр (2.5x15) ADMO5183 Trenza PBC/CAzul Oscuro - Modernista з колекції Adex різне